عقد قرارداد آژانس هواپیمایی و مسافرتی موج زمزم با شرکت های دولتی و خصوصی

خرید بلیط هواپیما و قطار به صورت اینترنتی در موج زمزم

موج زمزم، یک وب سایت اینترنتی بسیار معتبر به شمار می رود. شما می توانید در این وب سایت اینترنتی، به راحتی اقدام به خرید بلیط هواپیما و قطار و... کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست که حتما برای خرید این نوع از بلیط ها، به مراکز فروش به صورت حضوری رهسپار شوید. با وجود این نوع از وب سایت های اینترنتی، خرید بلیط های مختلف برای هر یک از مسافران راحت شده است. به این صورت که آن ها می توانند به راحتی بلیط مورد نظر خود را اینترنتی و آنلاین خریداری نمایند. ضمن اینکه امکان رزرو هتل نیز در هر یک از شهرها به راحتی توسط موج زمزم برای همگان میسر گشته است. بدین ترتیب شما می توانید سفری به دور از استرس و سرشار از آرامش را تجربه کنید. شما نیز می توانید دفتر نمایندگی فروش بلیط قطار و هواپیما و رزرو هتل و تور را همچون موج زمزم داشته باشید. به منظور چگونگی دریافت چنین دفاتر نمایندگی، با ما همراه باشید.

 

خرید بلیط هواپیما و قطار به صورت اینترنتی

خرید بلیط هواپیما و قطار به صورت اینترنتی

عقد قرارداد رسمی موج زمزم با شرکت های مختلف

موج زمزم آماده هر گونه قرارداد با شرکت ها و ادارات دولتی به منظور همکاری در فروش انواع بلیط های قطار و هواپیما و رزرو هتل می باشد. به این صورت که موج زمزم می تواند خدمات مختلف خود را به شرکت های گوناگون و ادارات دولتی به منظور همکاری با پرسنل آن ها ارائه دهد. این بدان معناست که این مرکز اینترنتی با شرکت ها در جهت فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل و تورهای مختلف، قرارداد می بندد تا پرسنل شرکت ها بتوانند با هزینه کمتری به این خدمات دسترسی داشته باشند. بنابراین شرکت ها و ارگان های دولتی می توانند با موج زمزم، قرارداد ببندند تا این شرکت، پنل فروش بلیط های خود را در اختیار آن ها قرار دهد. بنابراین پرسنل آن شرکت ها به جای خرید بلیط های هواپیما با قیمت بالا، می توانند با هزینه کمتری بهره جویند. به ویژه برای ارگان های دولتی که به منظور مأموریت های مختلف، پرسنل خود را به أقصی نقاط دنیا می فرستند؛ این اقدام خوبی است.

خدمات ارائه شده موج زمزم

خدمات ارائه شده موج زمزم

خدمات ارائه شده موج زمزم به شرکت های مختلف پس از عقد قرارداد

موج زمزم برای شرکت هایی که با آن ها قرارداد می بندد؛ خدمات شایان توجهی را ارائه می سازد. به این صورت که هر یک از شرکت ها می توانند پنل فروش بلیط های هواپیما را از موج زمزم خریداری نمایند. موج زمزم نیز خدمات ارزنده ای را به آن ها ارائه می دهد. به این صورت که پرسنل آن شرکت ها می توانند با قیمت های کمتری به کلیه خدمات موج زمزم، دسترسی داشته باشند. آن ها می توانند بلیط های هواپیما، بلیط قطار، رزرو هتل و... را با کمترین قیمت ممکن برای خود در هر شهر و کشوری، خریداری کنند. پرسنل شرکت ها همچنین می توانند در سفرهای داخلی و خارجی خود، مستقیما به شخصه کارهای حمل و نقل و رزرو هتل خودشان را انجام دهند. آن ها می توانند با خرید بلیط های بسیار ارزان تر از سایر افراد و اقشار دیگر، از خدمات مختلف موج زمزم بهره مند شوند. ضمن اینکه موج زمزم، می تواند به این پرسنل، یارانه سفر و... نیز بدهد.

قیمت بلیط های هواپیما و رزرو هتل ها و تورها را با موج زمزم، ارزانتر خریداری کنید

قیمت های ارائه شده در موج زمزم، نسبت به سایر مراکز دیگر به صرفه تر می باشد. شما می توانید تمامی بلیط های هواپیما و قطار با رزرو هتل ها و تورهای داخلی و خارجی را در موج زمزم خریداری کنید. بنابراین با توجه به عقد قراردادی که موج زمزم با شرکت ها و ارگان های دولتی دارد؛ صاحبان این شرکت ها، می توانند از خدمات این مرکز با قیمت بهتر بهره مند شوند. چرا که این مرکز معتبر اینترنتی، نمایندگی فروش بلیط های خود و کلیه خدمات خود را در اختیار شرکت ها قرار می دهد. بنابراین اگر از آن دسته از شرکت هایی هستید که پرسنل خود را دائما به شهرها و کشورهای مختلف به منظور مأموریت های مختلف می فرستید؛ می توانید از این اقدام استفاده بهینه ای کنید. به این صورت که می توانید از طریق بستن قرارداد با موج زمزم، پنل فروش را در دست گرفته و با قیمت های به صرفه تری، نیاز خود را در این راستا برطرف سازید.

قیمت های مختلف و متفاوت بلیط های هواپیما

قیمت های مختلف و متفاوت بلیط های هواپیما

قیمت های مختلف و متفاوت بلیط های هواپیما در هر یک از آژانس های هواپیمایی

در هر یک از آژانس های هواپیمایی همچون: موج زمزم، قیمت های متفاوتی را از بلیط هواپیما و... مشاهده می کنید. این قیمت ها به صورت روزانه، در حال نوسان هستند. با توجه به این که بسیاری از شرکت ها، امروزه پرسنل خود را به شهرها و کشورهای مختلف می فرستند؛ زیاد نیاز به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل دارند. چرا که ممکن است مأموریت آن ها چند روز طول بکشد. بنابراین می بایست برای رزرو هتل آن ها هم اقدام کرد. در همین راستا این شرکت ها، بلیط های هواپیما و رزرو هتل های خود را با قیمت های بالایی از آژانس های هوایی مختلف خریداری می کنند. در حالی که در همین راستا می توانند قیمت های بسیار به صرفه تری را با موج زمزم تجربه کنند. به این صورت که می توانند با این مرکز اینترنتی قرارداد ببندند. سپس از وجود کلیه خدمات ارائه شده توسط این شرکت با قیمت های بسیار به صرفه تری بهره مند شوند.

 موج زمزم؛ بهترین انتخاب شما برای عقد قرارداد با یک آژانس هواپیمایی

اگر شرکت ها و ادارات دولتی، بخواهند با موج زمزم، همکاری داشته باشند؛ می توانید نسبت به عقد قرارداد با آن ها اقدام کنند. به این صورت که می توانند با بستن قرارداد با موج زمزم، به همکاری با این شرکت روی آورند. چرا که این مرکز اینترنتی، از بهترین مراکز با خدمات جامع و کاملی می باشد. فرقی نمی کند که شما می خواهید از چه شهری وارد چه شهر دیگری شوید؛ در هر صورت می توانید از موج زمزم و خدمات آن بهره مند شوید. بنابراین شرکت های دولتی، می توانند پرسنل خود را با خدمات بسیار ارزنده موج زمزم آشنا سازند. به این صورت که به جای خرید بلیط هواپیما و قطار و رزرو هتل و تور با قیمت های زیاد، می توانند این تجربه را در موج زمزم با قیمت های به صرفه ای داشته باشند. با توجه به کثرت نیاز زیاد شما به سفرهای داخلی و خارجی، عقد قرارداد با موج زمزم، می تواند گزینه جذابی برایتان به حساب آید.

موج زمزم آماده عقد قرارداد با شرکت های دولتی

موج زمزم آماده عقد قرارداد با شرکت های دولتی

سخن پایانی

به طور کلی موج زمزم، آمادگی کامل خود را در خصوص عقد قرارداد با شرکت ها و اداره های دولتی اعلام نموده است. به این صورت که پنل فروش بلیط های هواپیما و قطار و رزرو تورهای مختلف خود را در اختیار شما قرار می دهد. بدین ترتیب می توانید با قیمت های به صرفه تری، پرسنل خود را از خدمات موج زمزم بهره مند سازید. پس با موج زمزم و خدمات آن همراه باشید.

مطالب مرتبط

خرید تورهای ارزان نوروز 1401 در موج زمزم

وایت لیبل فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل و بلیط قطار

شرایط سفر نوروزی با خودروی شخصی 1401 چیست؟

چگونه در هواپیما از شر کرونا و امیکرون در امان بمانیم ؟

ثبت نام زیارت حضرت زینب سوریه - آخرین اطلاعیه + جزئیات 1401


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.