بلیط لحظه آخری ارزان هواپیما ⭐️بلیط لحظه آخری موج زمزم

دوران خطوط هوایی ارزان قیمت

زمانی بود که برای دریافت یک پرواز ارزان قیمت لحظه آخری، تنها کاری که باید انجام میدادید این بود که در فرودگاه حاضر شوید و یک بلیط آماده به کار بخواهید. پیش از اینکه دوران خطوط هوایی ارزان قیمت به سر آید، می‌توانستید بلیط‌ لحظه آخری را با ارزان ترین قیمت پیدا کنید. تا حدود ده سال پیش شرکت‌ های هواپیمایی سرسختانه به پرواز با حداکثر ظرفیت معتقد بودند. بنابراین این شرکت ها مایل بودند قیمت‌ ها را کمی قبل از پرواز کاهش دهند تا بلیط های‌ لحظه آخری حتما فروخته شوند.

بلیط لحظه آخری موج زمزم

اما ما اکنون در دنیایی زندگی می کنیم که به لطف پیشرفت تکنولوژی و کسب و کارهای اینترنتی، پروازها به سرعت فروخته شده یا رزرو می شوند. آن روزگار که افراد برای بلیط لحظه آخری در صف فرودگاه می ایستادند گذشته است.

امروزه کوکی ‌های مرورگر رفتار کاربران را در وب سایت خود ردیابی می کنند تا احتمال خرید یک بلیط پرواز به خصوص را توسط کاربر مورد نظر اندازه گیری کرده و سپس قیمت بلیط را بر اساس هر یک از احتمالات محاسبه شده برای کاربر تنظیم نمایند. این بدان معنی است که اگر از یک سایت خاص به صورت مداوم، پروازی به یک مقصد مشخص و همیشگی را انتخاب نمایید، کوکی ها با رصد این رفتار شما پروازهایی را با قیمت بیشتر به همان مقصد در اختیار شما قرار خواهند داد. در حالی که ممکن است همان پرواز را به شخص دیگری با قیمت نازلتر عرضه نمایند. راه حل این کار استفاده از مرورگر ها به صورت ناشناس است.

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری، پروازهایی ارزان

به دنبال رزرو پرواز هستید؟ شما به جای درستی آمده اید، آژانس مسافرتی موج زمزم خدمات رزرو بلیط مربوط به صدها شرکت هواپیمایی را به مقصدهایی در سراسر جهان، به کاربران ارائه می دهد. چه به پروازهای داخلی با مسافت کوتاه نیاز داشته باشید و چه به سفرهای بین قاره ای و طولانی مدت فکر می کنید آژانس مسافرتی موج زمزم آنچه را که به دنبالش هستید، به شما ارائه خواهد داد.

کارشناسان این آژانس با مقایسه پروازهای موجود به مقصد مورد نظر بهترین پرواز را با نازلترین قیمت برای شما خواهند یافت. بلیط لحظه آخری داخلی و بلیط خارجی لحظه آخری نیز در این بین موجود می باشند. با جستجوی بلیط لحظه آخری داخلی، بلیط خارجی لحظه آخری، پروازهای ارزان قیمت و... در فرآیند رزرو بلیط هواپیما توسط آژانس مسافرتی موج زمزم، ارزانترین بلیط ها به کاربران پیشنهاد داده می شود. شایان ذکر است که آژانس مسافرتی موج زمزم در زمینه رزرو و خرید بلیط قطار، رزرو هتل و... نیز خدمات خود را به کاربران ارائه می دهد. 

 

برنامه خطوط هوایی را مقایسه کنید و در هزینه بلیط هواپیما صرفه جویی نمایید

شما می‌توانید انواع گزینه‌ها را برای ارزان تر کردن سفر هوایی خود در نظر گرفته و پروازهای مشابه را با هم مقایسه نمایید. به عنوان مثال می توانید مقایسه کنید که آیا رزرو یک پرواز رفت و برگشت ارزان تر خواهد بود یا پروازهای یک طرفه! همچنین می‌توانید قیمت بلیط هواپیما را در خطوط هوایی مختلف، با یکدیگر مقایسه نمایید.  ممکن است استفاده از چندین خط هوایی در یک سفر، هزینه های شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد. بنابراین به یک خط هوایی یا شرکت هواپیمایی بسنده نکنید.

کلاس فرودگاه و صندلی یکی دیگر از مواردی است که می تواند در هزینه بلیط هواپیما نقش موثری ایفا نماید. اگر چندان در پی سفری لوکس نیستید می توانید از رزرو صندلی در بخش درجه یک یا (first class) صرف نظر نمایید. اگر تاریخ سفر شما انعطاف‌پذیر است استفاده از بلیط لحظه آخری داخلی و یا بلیط خارجی لحظه آخری بهترین گزینه برای شما می باشد. شما می توانید با جستجو طی چند روز متوالی به راحتی یکی از بلیط های لحظه آخری را به مقصد مورد نظر خود بیابید.

بلیط لحظه آخری الهام بخش سفر بعدی گردشگران

اگر به دنبال الهام گرفتن برای سفر بعدی خود هستید می توانید از بلیط لحظه آخری الهام بگیرید. اگر از جمله افرادی هستید که سفر اساسی ترین بخش زندگی شان است یا اگر در پی جهانگردی با نازلترین قیمت ها هستید می توانید با صید بلیط لحظه آخری داخلی یا بلیط خارجی لحظه آخری با کمترین هزینه به مقصود خود برسید. استفاده از سایت هایی که علاوه بر لیست پروازهای موجود منتخبی از برترین پروازها از جمله پروازهایی با بلیط لحظه آخری  را به طور مرتب به روز رسانی کرده و آخرین اطلاعات و قیمت ها را در اختیار کاربران قرار می دهد، می تواند در این زمینه به کاربران کمک نماید. با کمی زیرکی می توانید پروازی لوکس را با قیمتی باور نکردنی خریداری نمایید و از تجربه پرواز خود لذت ببرید.

بلیط لحظه آخری

بلیط خارجی لحظه آخری

آیا همه ی پروازهای لحظه آخری ارزان تر هستند؟

آیا همه ی پروازهای لحظه آخری ارزان تر هستند؟ آیا همه خطوط هوایی در آخرین لحظه قیمت ها را کاهش می دهند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: خیر، دیگر نه! زیرا سیاست برخی از خطوط هوایی تغییر کرده است. خطوط هوایی مذکور دیگر نمی خواهند مردم را در لحظه آخر به خرید بلیط تشویق کنند. آنها این کار را فقط در صورت ناامیدی مطلق انجام خواهند داد زیرا از نظر آنها فروش بلیط لحظه آخری با قیمت ارزانتر تنها یک راه حل کوتاه مدت برای پرهیز از ضرر مالی این شرکت ها است. همانطور که بیان شد پیش از این تمامی خطوط هوایی چند روز قبل از پرواز قیمت ها را کاهش می دادند. این کاهش قیمت پرواز تلاشی برای افزایش میزان پر شدن هواپیما بود. هدف خطوط هواپیمایی این بود که پرواز تا حد امکان در حالت نزدیک به ظرفیت کامل، صورت پذیرد.

هدف خطوط هوایی همیشه به حداکثر رساندن سود شرکت بوده است. برای نیل به این مقصود، آنها باید تا حد امکان بلیط بفروشند تا هزینه پرواز هواپیما را جبران کنند. از این نظر، فروش بلیط هواپیما به نصف قیمت بهتر از عدم فروش آن است! اما با تداوم استفاده از این سیاست، مسافران در نهایت متوجه شدند که اگر قبل از خرید بلیط هواپیمای خود به اندازه کافی صبر کنند، می توانند یک بلیط لحظه آخری با قیمتی ارزانتر خریداری نمایند. در مقابل خطوط هوایی نیز متوجه شدند، افرادی که بلیط هواپیمای خود را به قیمت تمام شده خریداری می کردند با مشاهده این سیاست از سوی خطوط هوایی (کاهش قیمت ها در آخرین لحظه) رفتار رزرو و خرید بلیط خود را تغییر داده و برای خرید بلیط تا آخرین لحظه منتظر می مانند.

برای مقابله با این رفتار مسافران بعضی از خطوط هوایی ترفند تازه ای را به کار بستند. در واقع، آنها متوجه شدند که برعکس، می‌توانند با افزایش قیمت‌ها در آخرین لحظه در برخی برنامه‌ های سفر، درآمد بیشتری به دست آورند. چرا که برخی از مسافران تجاری می‌پذیرند برای یک بلیط لحظه آخری  هر قیمتی را پرداخت کنند. در این حالت نه تنها سود گزافی عاید این شرکت ها می شود بلکه مسافران به مرور زمان از عادت تهیه بلیط در لحظات پایانی دست بر میدارند.

بلیط لحظه آخری

کاهش قیمت ها در آخرین لحظه!


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.