سایت فروش بلیط چارتر هواپیما

سایت فروش بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما چیست؟ آیا اطلاعاتی درباره این نوع از بلیط هواپیما دارید؟ بلیط چارتر هواپیما چه ویژگی‌هایی دارند و چه امکاناتی در اختیار افراد قرار می‌دهند؟ در این مقاله، مطالب و نکات مفیدی را درباره بلیط چارتر هواپیما بیان کرده‌ایم. همچنین به معرفی یک سایت فروش بلیط چارتر هواپیما اشاره کرده و ویژگی‌ها و مزایای آن را به‌طور جامع و کامل بررسی و ارزیابی کرده‌ایم؛ از این‌رو تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

سایت فروش بلیط چارتر هواپیما زمزم

به‌طورکلی مسافران و گردشگرانی که برای رسیدن به مقصد نهایی خود از هواپیما استفاده می‌کنند، از اصطلاحاتی مانند بلیط چارتر هواپیما در تعداد دفعات بسیار زیاد استفاده می‌کنند. قطعاً اگر شما نیز به‌دنبال تهیه بلیط هواپیما هستید، همواره با دو اصطلاح بلیط سیستمی و بلیط چارتری هواپیما مواجه شده‌اید. در این مقاله، درباره فرق این دو بلیط مطالبی را ارائه کرده‌ایم و البته بیشتر به کاربرد و ویژگی‌های بلیط چارتری هواپیما پرداخته‌ایم.

 

بلیط چارتر هواپیما

به‌طورکلی این نوع از بلیط در مقایسه با بلیط سیستمی تفاوت‌های عمده‌ای دارد؛ برای مثال هنگامی که شما به تهیه بلیط سیستمی هواپیما اقدام می‌کنید، تنها با آژانس‌های مسافرتی و سایت‌های مختلف سر و کار دارید. درواقع جز این موارد واسطه دیگری وجود ندارد، اما بلیط ‌چارتر این‌گونه نیست؛ مثلاً گاهی شرکت‌های مشهور بسیاری از شرکت‌های چارترکننده بخشی از صندلی‌های هواپیما را پیش‌خرید می‌کنند؛ از این‌رو برای این کار به ازای هر صندلی پرواز مبلغی تخفیف می‌گیرند و صندلی‌های خالی آن هواپیما را در بازار عرضه می‌کنند. برای این دسته از شرکت‌ها و افراد، محدودیتی در قیمت‌گذاری وجود ندارد؛ چراکه آن‌ها صندلی‌های پرواز را پیش‌خرید کرده‌اند؛ از این‌رو آن‌ها در فصل‌هایی که اوج سفر و تقاضا برای رزرو بلیط بیشتر است، مبلغ خرید و رزرو بلیط چارتر هواپیما را افزایش می‌دهند. درمقابل در روزهای که تقاضا کمتر است، قیمت آن را به میزان چشمگیری کاهش می‌دهند.

travel agencies آژانس مسافرتی بلیط چارتر

بنابراین اگر بخواهیم در یک جمله بلیط چارتر هواپیما یا چارترکردن را بیان کنیم، باید بگوییم هنگامی که یک شرکت یا خدمات گردشگری و مسافرتی همه یا بخشی از صندلی‌های یک هواپیما را پیش‌خرید کرده و آن را با قیمت موردنظر خود به بازار عرضه کند، به آن چارترکردن گفته می‌شود. لازم است بدانید بلیط چارتر هواپیما از نظر فرایند صدور و عرضه هیچ‌گونه تفاوتی با بلیط‌های سیستمی ندارد؛ از این‌رو عموم افراد متوجه تفاوت آن‌ها نمی‌شوند. بلیط‌های هواپیما چارتر هم دقیقاً توسط همان سایت‌هایی که به فروش بلیط هواپیمای سیستمی مشغول هستند، به فروش می‌رسند. تنها تفاوت عمده آن‌ها قیمت و غیرممکن بودن کنسل‌کردن پرواز در بلیط چارتر هواپیما است.

 

مزایای رزرو و تهیه بلیط چارتر هواپیما

یکی از عمده‌ترین مزایای بلیط چارتر هواپیما این است که وقتی به زمان پرواز نزدیک می‌شوید، قیمت بلیط به میزان چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. درواقع این موضوع بخش جذاب بلیط چارتری هواپیما است؛ البته این ویژگی تنها برای افرادی مناسب است که به‌طور کامل آماده سفر هستند یا لازم نیست برای رفتن به سفر منتظر امضای مدیران و مرخصی باشند؛ از این‌رو تهیه و رزرو بلیط چارتر هواپیما برای این دسته از افراد امتیازی مثبت، ایده‌آل و مناسب است؛ چراکه آن‌ها می‌توانند بلیط‌های موردنظر خود را در پایین‌ترین قیمت ممکن خریداری کرده یا با کمترین هزینه به مقصد موردنظر خود مسافرت کنند. 

سایت فروش بلیط چارتر

 

 استرداد نشدن بلیط

از آنجا که شرکت‌های چارترکننده صندلی‌های موجود در پروازهای هواپیما را پیش‌خرید می‌کنند، اجازه کنسل‌کردن پرواز را نمی‌دهند. درواقع امکان استرداد یا کنسل‌کردن بلیط هواپیما در بلیط چارتری وجود ندارد. این موضوع برای همه آژانس‌های مسافرتی و وب‌سایت‌ها در نظر گرفته نمی‌شود، اما ممکن است در میان وب‌سایت‌هایی وجود داشته باشد که بلیط چارتر هواپیما را نیز کنسل کرده و هزینه آن را به حساب مشتری برگردانده‌اند، اما به‌صورت عمده این اتفاق کمتر می‌افتد و معمولاً شرکت‌های هواپیمایی چارتر‌کننده اجازه کنسل‌کردن بلیط چارتر هواپیمای را به مخاطبان خود نمی‌دهند.

 

چگونگی تهیه بلیط چارتر هواپیما

در این بخش، با وب‌سایت موج زمزم آشنا می‌شوید که ارائه‌دهنده انواع بلیط هواپیما به‌صورت چارتری و سیستمی است. همچنین این وب‌سایت اعتبار و اطمینان بسیاری دارد و رضایت مشتری از آن زیاد است. تجربه کاری وب‌سایت موج زمزم بسیار زیاد است و این موضوع نیز یکی از دلایل اعتبارداشتن این وب‌سایت محسوب می‌شود. شما می‌توانید به‌راحتی از طریق این وب‌سایت به تهیه بلیط چارتر هواپیما بپردازید. کاربری این سایت بسیار آسان و راحت در نظر گرفته می‌شود؛ از این‌رو همه افراد می‌توانند از این سایت استفاده کرده و به خریداری و رزرو بلیط موردنظر خود اقدام کنند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم اگر شما نیز قصد سفر و رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی را دارید، برای یک‌بار هم که شده به وب‌سایت موج زمزم مراجعه کنید تا از اطلاعات موجود در این سایت بهره‌مند شوید.

 

لوگو موج زمزم

 تنها کافی است مبدأ، مقصد و زمان موردنظر خود را در فیلترهای مشخص‌شده اعمال کنید. پس از آن فهرست بسیار زیادی از پروازهای موجود به مقصد موردنظرتان در زمان لحاظ‌شده برای‌تان نمایش داده می‌شود که در کنار همه آن‌ها اطلاعات مربوط به سفر ذکر شده است؛ بنابراین شما می‌توانید با آگاهی و اطلاعات کامل بلیط نهایی موردنظر خود را رزرو کنید، بدون اینکه مجبور باشید در آژانس‌های هواپیمایی حضور داشته و برای این کار ترافیک‌های سنگین و صف‌های طولانی انتظار را تحمل کنید؛ پس با رزرو اینترنتی بلیط هواپیما به میزان بالایی در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

سایت فروش بلیط چارتر 1

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی درباره بلیط هواپیمای چارتر و ویژگی‌های آن بیان کنیم. همچنین به نقاط ضعف و قوت این نوع از بلیط هواپیما پرداختیم. علاوه بر آن بلیط چارتر و سیستمی هواپیما را مقایسه و بررسی کرده و تفاوت‌های میان آن دو را بیان کردیم. در پایان نیز بار دیگر به معرفی سایت موج زمزم پرداختیم. همچنین بیان کردیم که شما می‌توانید برای خرید و رزرو بلیط چارتر هواپیما به این وب‌سایت مراجعه کنید. علاوه بر این لازم است بدانید بلیط چارتر هواپیما محدودیت خاصی در سفرها ندارد؛ از این‌رو شما می‌توانید برای رفتن به سفرهای داخلی و خارجی این دسته از بلیط‌ها را تهیه کنید تا از ویژگی‌ها و مزایای مفید و ایده‌آل آن بهره‌مند شوید که البته پیش از آن باید تصمیم قطعی و نهایی خود را گرفته باشید؛ چراکه معمولاً نمی‌توانید بلیط‌های چارتر هواپیما را کنسل کنید. امیدواریم مطالبی که ذکر شد، برای شما کاربردی و جذاب بوده و به سؤالات شما درباره موضوع مربوط پاسخ داده باشد. از همراهی شما تا این پخش از مقاله صمیمانه سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

فروش بلیط هواپیما

معرفی بهترین هتل‌های 4 ستاره کیش + قیمت هر شب


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.