گرانترین پرواز دنیا، متعلق به کدام ایرلاین است؟

پرواز هوایی بمبئی نیویورک؛ گرانترین پرواز دنیا

پرواز بر بالین هواپیما

پرواز بر بالین هواپیما با امکانات لوکس و هیجانی

بی گمان پرواز بر بالین هواپیما، می تواند به یکی از جذاب ترین سفرها برای هر فردی تبدیل گردد. گرانترین پرواز دنیا، به طور قطع به یقین پروازی است که از امکانات رفاهی بسیار زیادی بهره مند باشد. در ادامه به آن خواهیم پرداخت. سفر هوایی با هواپیما، می تواند یکی از ساده ترین روش هایی باشد که طولانی ترین مسیرها را برای شما نزدیک می کند. به این صورت که شما می توانید به راحتی از هر نقطه از این کره خاکی، به سایر نقاط مختلف جهان، در کمترین زمان ممکن سیر کنند. امکانات و خدمات رفاهی در برخی از سفرهای هوایی با هواپیما، نسبت به سایر پروازهای دیگر، متفاوت است. به همین علت می خواهیم به گرانترین پرواز دنیا و امکانات و وِیژگی های مربوط به آن بپردازیم. هر چند از خدمات لوکس و بی نظیری در هواپیمای شما استفاده شود؛ آن را به یک پرواز گران قیمت تر تبدیل می کند. حال ممکن است سوال شود که گرانترین پرواز دنیا مربوط به کدام ایرلاین بوده است؟

گرانترین پرواز دنیا را کدام ایرلاین ثبت کرده است؟

برای پاسخ به این سوال که گرانترین پرواز دنیا مربوط به کدام ایرلاین است؟ باید اذعان داشت که پرواز با هواپیما در مسیر بمبئی به نیویورک را گرانترین پرواز ثبت کرده اند. بنابراین بر حسب آمار، این پرواز را گرانترین پرواز دنیا دانسته اند. حتما برای شما نیز جذاب خواهد بود که چرا این پرواز را گران قیمت ترین پرواز در کل دنیا نامیده اند؟ در ادامه به این مسئله اشاره خواهد شد. در این بخش می خواهیم به شرکت هوایی اتحاد اشاره کنیم. شرکت هواپیمایی اتحاد، این پرواز گران قیمت را ثبت کرده است. چرا که سفر از مبدأ بمبئی به نیویورک، نیازمند زمان بسیار زیاد و طولانی است. به گونه ای که ممکن است برای مسافرین بسیار سرسام آور و خسته کننده باشد. اما این شرکت هواپیمای، سفر مربوط را برای مسافرین خود، به یکی از لذت بخش ترین سفرها تبدیل کرده است. این شرکت هواپیمایی مربوط به کشور امارات می باشد.

گرانترین پرواز دنیا

جزئیات مربوط به گرانترین پرواز دنیا

فقط برای یک بلیط یکسره از بمبئی به نیویورک در شرکت هواپیمایی اتحاد، نیاز به پرداخت مبلغی معادل 38000 دلار بوده است. سفری که آن را تبدیل به گرانترین پرواز دنیا کرده است. جالب اینکه بلیط هواپیما برای پرواز مورد نظر به صورت مستقیم هم نبوده است. به این صورت که در ابوظبی نیز توقف داشته است. اما در این حال با توجه به امکانات لوکس، آن را تبدیل به گرانترین پرواز هوایی کرده اند. دفتر مرکزی هواپیمایی اتحاد، در ابوظبی است. این شرکت تاکنون سفرهای بسیار امن و آرام بسیار زیادی را برای مسافرین خود به ارمغان آورده است. با توجه به امکانات لوکس موجود در آن، موفق ترین، لذت بخش ترین و البته گران قیمت ترین سفرها را داراست.

چرا پرواز بمبئی به نیویورک را گرانترین سفر هوایی دانسته اند؟

وجود امکانات زیاد در این پرواز بوده است که آن را تبدیل به گرانترین پرواز دنیا کرده است. از جمله برخی از این امکانات رفاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فراهم نمودن یک سوئیت سه نفره موسوم به پنت هاوس هوایی. از جمله: کلی آشپز و خدمه به جهت مرتب کردن تختخواب. تختخوابی 2 نفره ای که به سرویس خواب ایتالیایی مجهز است.
 • مجهز نمودن یک اتاق نشیمن با مبل چرم در کابین لوکس هواپیما در کنار یک تلویزیون 32 اینچی
 • میز ناهارخوری تاشو به منظور سهولت در صرف انواع غذاهای لذیذ توسط یک آشپز اختصاصی
 • وجود اتاق خواب مجهز به تخت2 نفره در بخش راهروی هواپیما
 • وجود سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی مجهز و شیک در بخش اتاق خواب با یک تلویزیون 27 اینچی
 • کیفیت غذای بالا و منوی متنوع.
 • و...

وجود این امکانات بوده است که پرواز بمبئی به نیویورک را به گرانترین پرواز دنیا تبدیل کرده است. البته امکانات آن تنها به این موارد ختم نمی شود.

امکانات سفر بمبنی - نیویورک

ارائه خدمات منحصر به فرد افزون بر امکانات در طول پرواز

افزون بر این امکانات در طول پرواز بمبئی به نیویورک، به عنوان گرانترین پرواز دنیا، خدماتی دیگر به مسافران این پرواز ارائه شده است.  از جمله این خدمات نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خدمات مربوط به انتقال مسافر به فرودگاه با راننده اختصاصی
 • انجام کلیه مراحل مربوط به پذیرش مسافر توسط افراد خاص بدون معطل شدن در صفوف پرجمعیت فرودگاه
 • تعبیه کردن یک سالن انتظار ویژه و اختصاصی برای مسافر
 • وجود یک راهنمای شخصی کنار مسافر به جهت انجام امور مربوط به رزرو رستوران، کنسرت، بلیط مسابقات ورزشی و...
 • پرستار کودک در صورت تمایل
 • و...

این خدمات علاوه بر امکانات رفاهی در طول مسیر هوایی، این پرواز را به گرانترین پرواز دنیا تبدیل ساخته است. بنابراین یک مسافر می تواند بدون کمترین دردسری، لذت واقعی یک سفر فوق العاده بی نظیر را ببرد. سفری که شرکت هواپیمایی اتحاد آن را برای مسافران خود هموار ساخته است.

امکانات لوکس هواپیما

پرداخت هزینه برای بخش اختصاصی هواپیمای اتحاد

شرکت هواپیمایی اتحاد، این پرواز هوایی را به عنوان گرانترین پرواز دنیا در شرکت خود به ثبت رسانده است. برای بهره مندی از کلیه امکانات لوکس و تشریفاتی موجود در این هواپیما، می بایست هواپیمای ایرباس  A380-800 را انتخاب کنید. چون در حال حاضر تنها در این هواپیما، می توانید از این امکانات بهره مند شوید. در صورتی که شما هزینه مربوط به بخش اختصاصی هواپیما را پرداخت کنید. می توانید از امکانات ویژه و لوکس آن استفاده کنید. چرا که هواپیمای مربوطه معادل 500 مسافر را دربر می گیرد که 415 نفر آن را بخش عادی به خود اختصاص داده است. بنابراین برای استفاده از بخش خصوصی، می توانید با اعمال هزینه، در بخش مجزایی قرار گیرید. بخشی که به جزء کارکنان این بخش، شخص دیگری را نخواهید دید تا یک پرواز اختصاصی را در پیش داشته باشید. البته می توانید در بخش عادی نیز با هزینه کمتر هم سفر خوبی را در پیش داشته باشید.

انواع پرواز در شرکت هواپیمایی اتحاد

افزون بر سفر هوایی در مسیر بمبئی نیویورک، به عنوان گرانترین پرواز دنیا، شما می توانید سفرهای دیگری را هم داشت باشید. به واقع در شرکت هواپیمایی اتحاد، این امکان برای شما هموار گشته است که با مبلغ کمتر، پروازهای مختلفی را تجربه کنید. پرواز در مسیرهای ابوظبی، لندن، سیدنی و... از جمله این دست پروازهای هوایی با خدمات و امکانات رفاهی هستند. پروازهای رفت و برگشت به ملبورن نیز در ماه جون شروع خواهد شد. برای دریافت این بلیط ها به هزینه ای معادل بر 26 هزار دلار نیاز دارید. به طور کلی با توجه به معروف ترین این شرکت هواپیمایی به امنیت و رفاه و آسایش، می توانید از خدمات آن نهایت بهره را ببرید.

مطالب مرتبط

صدور سریع و آنی کارت الکترونیکی واکسن کرونا به زبان انگلیسی

فروش بلیط هواپیما

سایت فروش بلیط چارتر هواپیما

رزرو بلیط هواپیمایی


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.