انتخاب بلیط قطار و هواپیما برای مسافرت های زمینی و هوایی

در صورتی که می خواهید سفری به غیر از وسایل شخصی خویش را تجربه کنید؛ بایستی اقدام به خرید بلیط قطار و هواپیما کنید. ارائه بلیط های هر یک از این وسایل حمل و نقل، در موج زمزم صورت می گیرد. در ادامه در همین راستا با ما همراه باشید.

بلیط قطار و هواپیما

بلیط قطار و هواپیما

انتخاب سفر زمینی یا هوایی بنا به صلاحدید شما

خرید بلیط قطار و هواپیما، نشان دهنده نوع بلیط خریداری توسط شماست. اینکه شما چه نوع بلیطی را برای خود برگزینید؛ به منزله انتخاب سفر زمینی یا هوایی توسط شماست. اما تا پیش از خرید بلیط قطار یا بلیط هواپیما، می بایست به یک سری نکات و اطلاعات توجه داشته باشید. نکاتی همچون: فواصل زمانی شهرهای مختلف، نوع بلیط قطار و هواپیما، هزینه مربوط به آن و... روی تصمیم گیری های شما تأثیرگذار هستند. البته بنا به صلاحدید خود نیز می توانید هر یک از مسیرهای زمینی یا هوایی را برای خود انتخاب کنید. چون به هر حال سفر با قطار یا هواپیما، مزایا و معایب خاص خود را دارد. به همین جهت می بایست تمامی نکات را در نظر گرفت. در هر صورت این امکان برای شما فراهم آمده است که بتوانید اقدام به خرید بلیط قطار و هواپیما در موج زمزم کنید. به این صورت که موج زمزم، یک وب سایت اینترنتی است که امکان خرید هر دو نوع بلیط را برای شما میسر گردانده است.

خرید اینترنتی بلیط قطار و هواپیما بسته به نیاز و بودجه شما

امکان خرید اینترنتی و آنلاین بلیط قطار و هواپیما برای هر یک از شما در هر پاسی از شبانه روز، فراهم شده است. به این صورت که می توانید با توجه به بودجه انتخابی خود برای سفرهای زمینی و هوایی، اقدام به خرید بلیط کنید. البته بایستی به نیاز خود هم توجه کنید. اینکه تا چه میزان زمان رسیدن به مقصد برای شما مهم است. یا اینکه تا چه میزان راحتی در حین سفر برای شما از درجه اهمیت برخوردار است. یا حتی اینکه چشم انداز در حین سفر، تا چه میزان برای شما مهم است. همگی می تواند شما را در انتخاب خرید بلیط قطار و هواپیما، کمک کند. اگر هنوز در خصوص خرید بلیط قطار یا هواپیما در هاله ای از ابهام هستید؛ می توانید با بررسی عوامل، یکی را انتخاب کنید. بدین ترتیب که می توانید وارد وب سایت اینترنتی موج زمزم شوید. سپس با بررسی قیمت بلیط، ظرفیت و قوانین مربوط به آن و با توجه به فاصله های زمانی و...، اقدام به خرید کنید.

توجه به زمان و قیمت بلیط ها

توجه به زمان و قیمت بلیط ها

زمان لازم برای خرید بلیط قطار و هواپیما با توجه به نوسان قیمت ها

با توجه به متفاوت بودن قیمت های بلیط قطار و هواپیما در روزهای مختلف، بایستی زمان مناسبی را انتخاب کنید. به این صورت که قیمت هر یک از بلیط های قطار و هواپیما، در روزهای مختلف با همدیگر یکسان نیستند. نوسان قیمت در این خصوص بسیار بالاست. بنابراین ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کرده باشد که بهترین زمان برای خرید بلیط قطار یا هواپیما کی است؟ برای پاسخ به این سوال، می بایست اذعان داشت که شما می توانید از هم اکنون اقدام به خرید بلیط قطار و هواپیما حتی برای یک ماه بعد خود هم کنید. البته خرید زودتر از موعد مقرر تنها زمانی می تواند مفید باشد که در روزهای پر ترافیک و شلوغی بخواهید سفر کنید. در غیر این صورت بهتر است نزدیک ترین زمان را انتخاب کنید. چرا که معمولا ارزان ترین قیمت های بلیط قطار و هواپیما، بلیط های لحظه آخری هستند. به این صورت که می توانید در صورت عدم عجله ، با قیمت کمتری، اقدام به خرید بلیط کنید.

خرید انواع بلیط به صورت ارزان و ایمن در موج زمزم

معمولا شما به هنگام خرید بلیط قطار و هواپیما، با انواع بلیط های مختلفی رو به رو می شوید. انواع کلاس پروازی در بلیط هواپیما و نوع قطار اتوبوسی، واگنی، دربست، درجه یک و دو و لوکس و... برای قطارها، حائز اهمیت است. به جهت اختلاف قیمت هر یک از این نوع بلیط ها نسبت به همدیگر، می بایست به خرید بلیط مناسب خود مبادرت ورزید.  بهترین مسیر برای خرید بلیط قطار و هواپیما، خرید اینترنتی و آنلاین است. چرا که در این نوع از مراکز، شما فرصت کافی برای فکر کردن و بررسی کردن عوامل مختلف را دارید. بدین ترتیب می توانید با در نظر گرفتن هر یک از شرایط لازم، در نهایت تصمیم خود را مبنی بر خرید بلیط بگیرید. موج زمزم، یکی از مراکز اینترنتی فعال در این زمینه است. این مرکز جامع، هم امکان خرید بلیط انواع قطارها را برای شما با قیمت های به صرفه میسر گردانده است. هم می توانید بلیط انواع هواپیما را در آن با قیمت های ارزان خریداری کنید.

خرید بلیط قطار یا هواپیما با توجه به نکات لازم

خرید بلیط قطار یا هواپیما با توجه به نکات لازم

خرید بلیط قطار و هواپیما به صورت یک طرفه و دو طرفه در تمامی مسیرها

برای تسهیل در سفرهای خویش، می توانید اقدام به خرید بلیط قطار و هواپیما به صورت یک طرفه یا دو طرفه کنید. بدین ترتیب که می توانید در همان ابتدا در منزل خویش به شکل اینترنتی، بلیط خود را دو طرفه رزرو کنید. در این صورت دیگر نیازی نیست تا به هنگام برگشت هم اقدام به خرید بلیط قطار و هواپیما کنید. البته خالی از لطف نیست که این نوع از بلیط ها نیز نسبت به بلیط های یک طرفه، ارزان قیمت تر هم هستند. شما می توانید در تمامی مسیرها همه روزه، اقدام به خرید بلیط قطار یا هواپیما با در نظر گرفتن این نکته کنید. وارد کردن مکان مبدأ و مقصد و نوع بلیط و سایر پارامترهای دیگر، همگی به دست شماست. به واقع این شما هستید که نوع بلیط خود را بر اساس نیاز و البته بودجه لازم خود انتخاب می کنید. بنابراین بر اساس فاکتورها و گزینه های پیش روی خود، بهتر است اقدام به خرید بلیط قطار یا هواپیمای مربوط به خود کنید.

رزرو هتل در موج زمزم

رزرو هتل در موج زمزم

رزرو بلیط قطار یا هواپیما به همراه رزرو هتل مکان مقصد به صورت 24 ساعته

اگر بخواهید اقدام به خرید بلیط قطار و هواپیما کنید؛ بهتر است در این راستا مسائل زیادی را در نظر بگیرید. خوشبختانه مراکز اینترنتی به صورت 24 ساعته در این راستا در حال خدمت رسانی به شما هستند. به همین جهت می توانید در هر پاسی از شبانه روز، درخواست خود را در این گونه از مراکز، به ثبت برسانید. یکی از اقدامات جدید و جالب توجهی که در این مراکز انجام می شود؛ رزرو هتل می باشد. چنین اقدامی در موج زمزم برای شما میسر گشته است. به این صورت که می توانید وارد این وب سایت اینترنتی شوید. هم اقدام به خرید بلیط قطار و هواپیما در آن به صورت 24 ساعته کنید. هم بر اساس مکان مقصد مورد نظر، اقدام به رزرو هتل کنید. بدین ترتیب می توانید یک سفر بسیار خوش و خرمی را در پیش رو داشته باشید. چرا که در همان مکان مبدأ،  به فکر رزرو هتل خویش بوده اید و دیگر لازم نیست زمان زیادی را برای رزرو هتل، صرف کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.