بلیط خارجی را دوطرفه بخرید

خرید بلیط هواپیما به منظور سفر به کشورهای مختلف دنیا

اگر می خواهید به هر یک از کشورهای مختلف دنیا، سفر کنید؛ بهتر است اقدام به خرید بلیط خارجی هواپیما کنید. بلیط خارجی، همان طور که از نام آن مشخص است؛ به منظور رزرو بلیط برای سفر هوایی به کشورهای مختلف در أقصی نقاط دنیاست. به این صورت که شما می توانید در هر یک از ایرلاین های مختلف، اقدام به خرید بلیط خارجی هواپیما کنید. اما در این خصوص نکته ای که می بایست به آن توجه داشته باشید؛ خرید نوع بلیط مورد نظر است. به این صورت که طبق بخشنامه تمامی ایرلاین ها، به منظور دریافت بلیط خارجی، می بایست بلیط دو طرفه خریداری کنید. به این صورت که برای این گونه از سفرها، تنها بلیط دو طرفه صادر می گردد و امکان خرید بلیط یک طرفه نیست. این موضوع به ویژه برای سفر به شهرهای: تفلیس و دبی، الزامی است. بنابراین به هنگام خرید بلیط هواپیما به منظور رهسپار شدن به این شهرها، می بایست به این نکته توجه داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما

دریافت بلیط خارجی هواپیما، برای سفر به مرزهای خارج از ایران

همان طور که می دانید؛ به منظور سفر به خارج از مرزهای ایران، نیاز به بلیط خارجی دو طرفه دارید. چرا که به طور طبع هر سفر خارجی از یک مبدأ شروع و به یک شهر یا کشور مقصدی منتهی می گردد. در صورتی که مقصد شما خارج از مرزهای این کشور باشد؛ شما نیاز به دریافت بلیط خارجی دارید. نکته قابل توجهی که ذکر آن در این جا خالی از لطف نیست؛ مبدأ فرودگاه ها در ایران می باشد. به این صورت که اگر می خواهید اقدام به سفر به خارج از مرزهای این مرز و بوم کنید؛ می بایست حتما مبدأ خود را فرودگاه بین المللی امام خمینی انتخاب کنید. به این صورت که تنها این فرودگاه، بلیط خارجی را برای شما رزرو می کند. بنابراین دریافت بلیط خارجی در فرودگاه مهرآباد، عملا محقق شدنی نیست. چرا که این فرودگاه، مخصوص پروازهای داخلی است. به طور کلی این موضوع را می بایست به هنگام خرید و رزرو بلیط خارجی هواپیما مدنظر قرار دهید.

خرید بلیط مجازی دو طرفه

خرید بلیط مجازی دو طرفه

خرید یا رزرو بلیط هواپیما و نکات حائز اهمیت مربوط به آن

همان طور که می دانید؛ امروزه روند خرید و رزرو بلیط هواپیما ساده تر از گذشته شده است. به منظور رزرو بلیط خارجی نیز به همین شیوه امروزی می توان متوسل شد. به این صورت که شما می توانید با ورود به وب سایت های اینترنتی معتبر در این زمینه، اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. بنابراین فرآیند خرید و رزرو بلیط خارجی هواپیما، به صورت آنلاین و اینترنتی در کسری از ثانیه صورت می گیرد. اما در این خصوص، می بایست به این نکته توجه کنید که اولا بایستی بلیط خارجی را باید حتما به صورت دو طرفه خریداری کنید. ثانیا به مبدأ و مقصد سفر خود حتما توجه داشته باشید. بدین ترتیب می توانید با دقت نظر کامل، مراتب را به جهت خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی خود صورت بخشید. نکته حائز اهمیت دیگر در این خصوص، آماده کردن پاسپورت خود می باشد. به این صورت که می بایست دست کم دارای 7 ماه اعتبار باشد. در صورت داشتن تاریخ انقضاء پاسپورت خود، می توانید رفته رفته خود را آماده سفرهای خارجی خود کنید.

خرید بلیط دو طرفه خارجی در مراکز معتبر

خرید بلیط خارجی، می بایست حتما به صورت دو طرفه باشد. به این صورت که شما برای رهسپار شدن به هر یک از مرزهای خارج از ایران با هواپیما، می بایست در کشور مبدأ، اقدام به خرید بلیط دو طرفه کنید. البته منظور از بلیط خارجی، تنها این نیست که از ایران به سایر کشورهای دیگر بروید. بلکه منظور از آن، سفر هوایی از یک شهر به شهر کشور دیگر است. بنابراین برای خرید بلیط از استانبول به تفلیس نیز می بایست اقدام به خرید بلیط خارجی دو طرفه کنید. آنچه در این راستا مهم است؛ خرید این گونه از بلیط ها در مراکز معتبر می باشد. به این صورت که شما می بایست به یک مرکز مورد وثوق اعتماد کنید. سپس به جای خرید بلیط یک طرفه، اقدام به خرید بلیط دو طرفه کنید. موج زمزم، یکی از همین مراکز معتبر به شمار می آید که می توانید خرید خود را در این مرکز صورت بخشید. با توجه به سابقه این مرکز، می توانید با خیال راحت اقدام به خرید بلیط دو طرفه خارجی در موج زمزم کنید.

خرید بلیط خارجی دو طرفه

خرید بلیط خارجی دو طرفه

هزینه های مربوط به خرید بلیط خارجی دو طرفه

برای خرید بلیط هواپیما، می توان هم اقدام به خرید بلیط یک طرفه کرد. هم می توان بلیط دو طرفه را رزرو کرد. البته طبق بخشنامه تمامی ایرلاین ها، برای خرید بلیط خارجی، می بایست حتما اقدام به خرید بلیط دو طرفه کرد. به این صورت که بلیط یک طرفه، برای این گونه از سفرها، صادر نمی شود. از طرفی دیگر هزینه های مربوط به خرید بلیط خارجی دو طرفه، به مراتب نسبت به خرید بلیط یک طرفه، می تواند برای شما مقرون به صرفه تر باشد. بنابراین شما می توانید با خرید این نوع از بلیط ها در هزینه ها و زمان و انرژی خود، صرفه جویی کنید. اگر به فکر سهولت در خرید و تسریع در روند دریافت و رزرو بلیط خارجی دو طرفه خود هستید؛ موج زمزم را انتخاب کنید. شما می توانید در این مجموعه، با هزینه های به صرفه تری، انواع بلیط ها، از جمله: بلیط خارجی را انتخاب و خریداری کنید. توجه داشته باشید که از ذکر صحیح مبدأ و مقصد و تاریخ آن ها نباید غافل شد.

عوامل تأثیرگذار در قیمت بلیط خارجی دو طرفه

بلیط خارجی که بایستی به صورت دو طرفه انجام شود؛ خود سبب می شود تا از هزینه های شما کاسته شود. اما در عین حال عوامل دیگری هم هستند که می توانند روی هزینه های شما تأثیر خود را بگذارند. از جمله این عوامل می توان به ین عوامل اشاره کرد.

  • نوع بلیط به صورت سیستمی و چارتری
  •  مبدأ و مقصد سفر خارجی شما
  •  تعداد نفرات و سن مسافرین در بلیط سیستمی
  • نوع مرکز خرید بلیط هواپیما
  • نوع هواپیما
  • و...

با در نظر گرفتن هر یک از این عوامل، قیمت بلیط شما تعیین می شود. بنابراین بایستی هر یک از این عوامل را در نظر داشته باشید. ضمن اینکه خرید بلیط خارجی دو طرفه، بستگی به زمان سفر شما نیز دارد. به این صورت که اگر شما در زمان های پرتردد و شلوغ سفر کنید؛ می بایست هزینه بیشتری را پرداخت کنید. در هر صورت بایستی به این نکته بسیار مهم حتما توجه داشته باشید که بلیط خارجی را دو طرفه بخرید. به این صورت که در همان کشور مبدأ، بلیط خود را به صورت دو طرفه بخرید و تا موقع برگشت، آن را همراه خود داشته باشید.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.